Zamki do drzwi — Szczecin

Kiedy zamek drzwiowy nie działa prawidłowo, to nawet najsolidniejsze materiały, z jakich wykonane jest skrzydło są na nic. Drzwi przestają spełniać swoją funkcję i nie bronią dostępu do domu, mieszkania, firmy, samochodu. Zablokowanie zamka to zawsze duży kłopot, bo wymaga pomocy ślusarza, który dzięki odpowiednim narzędziom dostanie się do środka. Bywają też sytuacje, w których potrzebna jest pilna wymiana wkładki: np. zgubienie kluczy, konieczność odebrania dostępu do pomieszczeń innym osobom dysponującym starym kompletem kluczy, uszkodzenie mechanizmu zamka lub konieczność wymiany na taki o wyższej klasie antywłamaniowej. W każdym z tych przypadków Klienci ze Szczecina mogą liczyć na naszą pomoc oraz fachowe doradztwo.

Dopasowywanie zamków do drzwi na terenie Szczecina

Nie każdy zamek pasuje do każdych drzwi. Systemy zamknięć różnią się:

  • wielkością,
  • klasą bezpieczeństwa (zamki zwykłe i antywłamaniowe),
  • sposobem zamykania (zamki wierzchnie i wpuszczane),
  • przeznaczeniem (zamki do drzwi zewnętrznych, zamki pokojowe, łazienkowe, meblowe).

Jeżeli nie masz pewności, który zamek będzie pasował do drzwi w Twoim domu lub innym obiekcie, zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami. Pomożemy Ci dobrać zamek tak, aby był estetycznie dopasowany do skrzydła drzwiowego, bezpieczny i spełniał swoją funkcję w miejscu, w którym został zamontowany. Do pomieszczeń, w których przechowywane są rzeczy o dużej wartości polecamy zamki drzwiowe atestowane, natomiast do reszty — zamki standardowe. Pomagamy też w wymianie wkładki, którą trzeba dobrać odpowiednio do grubości drzwi oraz dorabiamy klucze. Dysponujemy szeroką ofertą wkładek bębenkowych jedno i dwustronnych, dzięki którym zabezpieczysz biuro, dom, mieszkanie przed dostępem niepowołanych osób.

Naprawa zamków do drzwi: Szczecin i okolice

Niespodziewane problemy z otwarciem lub zamknięciem drzwi mogą przydarzyć się każdemu. Od nadmiernego wyeksploatowania zamka, po złamany klucz — kłopoty niekiedy bywają poważne i nie tylko są uciążliwe, ale również wpływają na bezpieczeństwo mieszkania, lokalu użytkowego albo garażu. W naszej firmie wiemy, że w podobnych sytuacjach każdy Klient liczy na natychmiastową pomoc fachowca, dlatego zajmujemy się profesjonalną wymianą zamków w drzwiach na terenie Szczecina, a także pobliskich miejscowości, dokładając wszelkich starań, by udzielić Ci wsparcia tak szybko, jak to możliwe.

Fachowa wymiana zamków standardowych i atestowanych — Szczecin

Nie zawsze zamek drzwiowy wymaga wymiany. Zdarzają się drobne awarie, będące np. wynikiem zanieczyszczenia mechanizmu, które łatwo usunąć, wykonując kilka czynności serwisowych. Również w takich sytuacjach nasi Klienci mogą liczyć na szybką reakcję zespołu specjalistów. Doskonale wiemy, jak awaria zamka uprzykrza życie, dlatego tez na każde zgłoszenie reagujemy błyskawicznie i staramy się dotrzeć na miejsce w jak najkrótszym czasie. Jeżeli szukasz na terenie Szczecina fachowca, który zna się na zamkach, to zapraszamy do kontaktu z nami.